سورپرایز استقلال قبل از دربی

به گزارش ساری فان، بند تمدید قرارداد سرمربی تیم فوتبال استقلال قبل از فینال شهرآورد حذفی فعال خواهد شد تا مرد پرتغالی و تیمش با انگیزه و روحیه دوچندانی مقابل حریف دیرینه قرار بگیرند.

سورپرایز استقلال قبل از دربی

به گزارش ایرنا، درست یک سال پیش ریکاردو ساپینتو با استقلال قرارداد 2 ساله ای را به امضا رساند؛ قراردادی که برای سال دوم، باشگاه استقلال باید بند تمدید را فعال می کرد.

در قرارداد ساپینتو بندی با این مضمون گنجانده شده بود: این قرارداد از 20 ژوئن 2022 تا سرانجام فصل ورزشی 2022-2023 به اضافه یک فصل دیگر دیگر (فصل 2023-2024) در صورت احراز شرایط مندرج در ماده 4 این قرارداد معتبر است.

ریکاردو در سال اول حضورش روی نیمکت استقلال نتایج خوبی را با این تیم گرفت. آبی ها در ابتدا با او قهرمان سوپرجام شدند و در لیگ برتر با نمایش های خوبی که به اجرا گذاشتند به مقام سوم رسیدند. استقلال در جام حذفی نیز به فینال راه پیدا نموده و چهارشنبه برای فتح جام باید با رقیب سنتی یعنی پرسپولیس روبه رو گردد.

باتوجه به عملکرد قابل توجه ساپینتو و رضایت طرفداران از فوتبالی که آبی ها به نمایش می گذارند، باعث شد تا عمده دل مشغولی طرفداران استقلال تمدید قرارداد با سرمربی پرتغالی باشد. آنها مصرانه خواستار تحقق این امر بوده و حاضر نیستند هیچ مربی دیگری را جز او روی نیمکت تیمشان ببینند!

مدیران باشگاه استقلال برای اینکه سال دوم قرارداد ساپینتو را فعال نمایند، مذاکراتی را با مدیر برنامه های وی داشته و توافقاتی نیز انجام شده است. همانطور که در گزارش اخیر ایرنا، اشاره شد، ساپینتو که به خوبی می داند مورد حمایت طرفداران استقلال است، برای ادامه حضور سه شرط گذاشت!

اولین و مهم ترین شرط تمدید قرارداد ساپینتو، تسویه حساب مالی با او، دستیارانش و بازیکنان استقلال بود. دومین شرطی که ساپینتو برای تمدید قرارداد عنوان کرد، برخورداری تیم از دو زمین مناسب برای تمرینات در فصل آینده بود. او اعتقاد دارد زمین تمرین کمپ زنده یاد ناصر حجازی کافی نیست و باید محل مناسب دیگری نیز در نظر گرفته گردد.

سومین شرط ساپینتو نیز پرداخت به موقع قراردادهای بازیکنان در فصل آینده بود. او نمی خواهد اتفاقات و حواشی تلخی که در این فصل رخ داد، تکرار گردد و از مدیران استقلال ضمانت خواسته تا قراردادها و پاداش ها به موقع پرداخت شده و او و تیمش به جز مسائل فنی دغدغه ای نداشته باشند.

مدیران استقلال که برای حفط ساپینتو تحت فشار هستند خواسته های مربی را پذیرفته و منتظر حضور وکیل وی در ایران هستند تا به صورت رسمی بند سال دوم قرارداد وی فعال گردد. البته مدیران باشگاه استقلال قصد دارند تا یک فصل دیگر نیز به مدت قرارداد ساپینتو اضافه نمایند.

با این تفاسیر، پیگیری خبرنگار ایران حاکی از آن است که باشگاه استقلال به طور حتم قبل از فینال جام حذفی از تمدید قرارداد ساپینتو رونمایی خواهد نمود تا او و تیمش با روحیه ای مضاعف فینال حدفی را برگزار نمایند. گفته می گردد رقم قرارداد ساپینتو برای فصل آینده 700 هزار یورو خواهد بود. البته برای او پاداش هایی در نظر گرفته شده که تحت عنوان آپشن در قراردادش درج خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 7 خرداد 1402 بروزرسانی: 7 خرداد 1402 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1658

به "سورپرایز استقلال قبل از دربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سورپرایز استقلال قبل از دربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید