خانه در کدام منطقه ها شرق تهران ارزان تر است؟

به گزارش ساری فان، به گزارش خبرنگاران، بنا بر آگهی های ثبت شده در سایت دیوار فهرستی از میانه قیمت مسکن در شرق تهران به دست آمده است.

خانه در کدام منطقه ها شرق تهران ارزان تر است؟

میانه قیمت خرید مسکن در افسریه که یکی از منطقه ها ارزان شرق تهران است، 21 میلیون تومان ثبت شده است. هر متر مریع خانه در منطقه ها آهنگ و سبلان به طور میانه با قیمت حدود 23 میلیون تومان معامله می شود.

هر متر آپارتمان در منطقه پیروزی 25.9 میلیون تومان و در منطقه تهرانپارس شرقی 26.4 میلیون تومان ثبت شده است. میانه قیمت خرید مسکن در بین منطقه ها شرق تهران تنها در منطقه ها نام برده شده در کانال 20 میلیون تومان ثبت شده و در دیگر منطقه ها شرقی تهران هر متر مسکن بالاتر از 30 میلیون تومان معامله می شود.

میانه قیمت خرید مسکن در منطقه حکیمیه 31.8 میلیون تومان، مجیدیه 32.5 میلیون و در منطقه نارمک 37.3 میلیون تومان اعلام شده است.

تهرانپارس غربی با هر متر آپارتمان 37.5 میلیون تومان، شمس آباد 42.4 میلیون تومان و منطقه هروی 57.5 از منطقه ها منطقه چهار شهرداری تهران هستند که اختلاف قیمت 10 میلیون تومانی بین منطقه ها آن دیده می شود.

با توجه به آگهی های ثبت شده در سایت دیوار، منطقه ازگل یا میانه قیمت 63.8 میلیون تومان برای هر متر مربع خانه از گران ترین منطقه ها شرق تهران برای خرید خانه است.

در جدول زیر میانه قیمت خرید مسکن در برخی از منطقه ها شرق تهران بر اساس آگهی های ثبت شده در سایت دیوار را مشاهده می کنید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 31 شهریور 1400 بروزرسانی: 31 شهریور 1400 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1211

به "خانه در کدام منطقه ها شرق تهران ارزان تر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه در کدام منطقه ها شرق تهران ارزان تر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید