وام 2 میلیون تومانی کرونا کی واریز می شود؟

به گزارش ساری فان، قرار بود برای سه گروه کارگری در مرحله دوم وام کرونا تا سقف یک میلیون تومان بیشتر حداکثر تا روز 28 اردیبهشت ماه واریز شود که این پرداختی انجام نشد.

وام 2 میلیون تومانی کرونا کی واریز می شود؟

حسین میرزایی، سخنگو ستاد تسهیلات کرونا در گفتگو با خبرنگاران علت عملی نشده وعده واریز مازاد وام یک میلیون تومانی تا روز 28 اردیبهشت ماه را چالشی بودن اطلاعات متقاضیان بین سازمان ها گفت.

وی اضافه کرد: ما یک پیامک به گروهی از این متقاضیان ارسال کرده ایم مبنی بر این که اگر مایل به دریافت مبلغی مازاد بر یک میلیون تومان وام کرونا هستند عدد یک را به شماره 6369 ارسال کنند.

میرزایی که سخنگو ستاد شناسایی مشمولان یارانه معیشتی نیز هست، در خصوص یارانه معیشتی گفت: همچنین درباره لیست کسانی که یارانه معیشتی می گیرند بیان کرد: یک عده در لیست یارانه بگیران نبودند و متقاضی دریافت یارانه معیشتی هستند که تا آخر خرداد ماه امسال درخواست آنها طبق روال بررسی می شود و ثبت اطلاعات را انجام می دهیم و اگر تایید شوند از تیر ماه یارانه معیشتی را می گیرند.

میرزایی اضافه کرد: اگر کسی از آبان سال گذشته خانوارشان جدا شده و از نظر مالی مشمول دریافت یارانه معیشتی شود به لیست تیرماه اضافه می شود.

وی در انتها تاکید کرد: وضیعت کسانی که در سال گذشته اعتراض خود را نسبت به عدم دریافت یارانه معیشتی ثبت کرده اند و سپس اجازه بررسی اطلاعات مالی را دادند اما مشمول نشده اند دوباره بررسی می شود.

بنابراین در لیست یارانه معیشتی ماه جاری تغییری ایجاد نمی شود.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 9 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 426

به "وام 2 میلیون تومانی کرونا کی واریز می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وام 2 میلیون تومانی کرونا کی واریز می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید