تور روسیه: شلیک یک موشک کروز از عرشه زیردریایی اتمی روسیه در دریای بارنتس

به گزارش ساری فان، وزارت دفاع روسیه از شلیک آزمایشی پیروز موشک کروز از نوع گرانیت از عرشه یک زیردریایی اتمی در دریای بارنتس و اصابت آن به هدف معین شده در فاصله بیش از 100 کیلومتری از محل پرتاب اطلاع داد.

تور روسیه: شلیک یک موشک کروز از عرشه زیردریایی اتمی روسیه در دریای بارنتس

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری تاس، دفتر مطبوعاتی وزارت دفاع فدراسیون روسیه اعلام نمود که روز یکشنبه زیردریایی اتمی اورل متعلق به ناوگان دریای شمال در جریان یک مانور نظامی در دریای بارنتس، شلیک یک فروند موشک کروز از نوع گرانیت را با موفقیت انجام داد.

طبق این اطلاعات، این موشک در شرایط غوطه ور بودن زیردریایی شلیک گشت و به هدف مشخص شده بعنوان یک کشتی عظیم دشمن فرضی در فاصله بیش از 100 کیلومتری از نقطه شلیک اصابت کرد.

بر اساس ارزیابی فرماندهی ناوگان دریای شمال، خدمه زیردریایی اتمی اورل توانستند با موفقیت از عهده وظیفه شلیک این موشک برآمده و حرفه ای بودن و مهارت بالای خود در جریان این عملیات را نشان دادند.

مانور نظامی گروه کشتی های اعزامی به منطقه ها قطب شمال به فرماندهی دریادار الکساندر موسی یف فرمانده ناوگان دریای شمالی روسیه در آب های دریای بارنتس در حال اجراست. این مانور مرحله پایانی مجموعه اقدامات عملیاتی و رزمی برای ارزیابی آمادگی نظامی نیروهای ناوگان شمالی روسیه در امسال (میلادی) است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 شهریور 1400 بروزرسانی: 24 شهریور 1400 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1204

به "تور روسیه: شلیک یک موشک کروز از عرشه زیردریایی اتمی روسیه در دریای بارنتس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور روسیه: شلیک یک موشک کروز از عرشه زیردریایی اتمی روسیه در دریای بارنتس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید