ایجاد اشتغال برای بیش از 170 سلطانیه ای

به گزارش ساری فان، خبرنگاران/زنجان فرماندار سلطانیه گفت: به دنبال حل مشکل برق رسانی به طرح ایجاد کارخانه کنسانتره آهن در مجاورت شرکت معدنی دنیا نمو در روستای سرخه دیزج و بهره برداری از آن، برای بیش از 170 نفر به طور مستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد.

ایجاد اشتغال برای بیش از 170 سلطانیه ای

حسین رحمانی هزاررود در گفت وگو با ساری فان، مطرح کرد: مطابق با سیاست های کلان دولت تدبیر و امید در زمینه حمایت از صنایع و ایجاد رونق در بخش فراوری، مدیریت شهرستان سلطانیه نیز با تمام قوا در راستای برطرف موانع فراوری و ایجاد اشتغال حرکت نموده و در ادامه جهت نیز پیگیری های زیادی صورت گرفته است.

وی با اشاره به کارخانه کنسانتره آهن سرخه دیزج اظهار کرد: این واحد فراوریی گسترده با حجم سرمایه گذاری 1500 میلیارد ریالی برای 170 نفر به طور مستقیم و قریب به 1000 نفر به طور غیرمستقیم ایجاد اشتغال خواهد نمود.

این مسئول با بیان این که فراوری کنسانتره آهن جهت جلوگیری از خام فروشی مواد استخراج شده از معدن سنگ آهن سرخه دیزج از اهداف این طرح است، ادامه داد: این طرح شامل 2 خط خردایش و یک خط فراوری کنسانتره است.

فرماندار شهرستان سلطانیه تاکید نمود: فاز اول کارخانه کنسانتره آهن سرخه دیزج در 10 هکتار و فازهای توسعه آن نیز در 25 هکتار و شامل ساخت گندله، بریکت آهن، بریکت اسفنجی، شمش و پروفیل به منصه ظهور خواهند رسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 107

به "ایجاد اشتغال برای بیش از 170 سلطانیه ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد اشتغال برای بیش از 170 سلطانیه ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید